Lyga 8x8: Turnyro lentelės viršų apvertė DK sprendimas Visos

Sužaistas 14-asis Lygos 8x8 turas. O jame – turėjęs būti vienas svarbiausių visame čempionate dviejų bene realiausių pretendentų į auksą Spartako ir VSG United susitikimas. Turėjęs būti vienas svarbiausių, tačiau... Bet gal apie viską iš pradžių.

VSG United griebė jautį už ragų jau nuo pirmo kėlinio. Išsiveržė į priekį ir pergalingą rezultatą išlaikė per visas rungtynes.

„Praleidom du tokius nebūtinus įvarčius ir tada jau buvo sunkiau. Jie gerai spaudė, o mes po tos dviejų savaičių pertraukos kažkaip sunkiai judėjome ir mums nepavyko žaisti savo žaidimą“, - kalbėjo apie rungtynes Spartako komandos vadovas Dmitrijus Raksa.

Žodžiu laimėjo VSG United 4:2, aplenkė Spartaką turnyro lentelėje ir atrodė, kad pasuko tiesiu keliu į pirmą vietą.

Bet kitą dieną atskriejo SFL Drausmės Komiteto pranešimas, kad VSG United pergalė anuliuojama ir Spartakui įrašomas techninis laimėjimas 3:0.

„VSG tikrai atrodė stiprūs ir tikrai būtų buvę verti pergalės, jeigu viskas su jų sudėtimi būtų buvę gerai. Tas žaidėjas, kurį jie šiam mačui panaudojo buvo ne šiaip sau žaidėjas. Jis buvo pagrindinis jų žaidėjas ir toks rezultatas nutiko jo dėka. Jo lygis yra gerokai skirtingas nei kitų. Visi tą žmogų žinom. Kai tik jis buvo 5 minutėms pasikeitęs, mes iš karto ir įvartį įmušėm, ir dar momentą susikūrėm“, - pasakojo D. Raksa.

Po šio sprendimo Spartakas ne tik išliko pirmoje vietoje, bet dar ir 4 taškais atsiplėšė nuo persekiotojų. O VSG United pavijo Medikas ir Dvarčionys.

Abi šios ekipos žaidė su komandomis iš žemesnės turnyro lentelės pusės. Bent jau pagal rezultatus panašu, kad Dvarčionims laimėti pavyko lengviau nei Medikui. Pastarasis 2:0 įveikė Stickers, o Dvarčionys per rungtynes su Miami Beach patvirtino savo lengvai įvarčius mušančios komandos reputaciją ir sutvarkė varžovus 6:1.

Tai buvo devintoji Dvarčionių pergalė iš eilės. Tiesa dabar šios komandos laukia trejos rungtynės paeiliui su pagrindiniais konkurentais kovoje dėl apdovanojimų.

Jau gerokai atsiliekantis nuo stipriausiųjų ketverto New World užtikrintai 5:0 nugalėjo Partizaną Geležinį Vilką.

Netoli sėkmingo rezultato buvo Lygos 8x8 autsaiderė Pilaitė. Dar kiek ir ji būtų ištraukusi antrąsias lygiąsias ar net pirmąją pergalę.

Pirmą mačo su Pietų IV kėlinį jokiu netikėtumu nekvepėjo. Žalgirio fanai nesunkiai pirmavo ir dar viena po kitos švaistė progas.

O štai antrą rungtynių pusę progas ėmė kurti Pilaitė. Ir taip pat, kaip jų varžovai prieš pertrauką, jas švaistyti. O kartais Pilaitės puolėjus į neviltį varė Pietų IV vartininkas, jų pastangas versdamas nieku.

Vis dėl to du kartus pilaitiškiams  įmušti pavyko ir artėjant rungtynių pabaigai rezultatas tapo lygus.

Vis dėl to viską išsprendė Pietų IV atakų lyderio Mindaugo Kasperūno taiklus smūgis galva.

O šiaip galima sakyti, kad ne Pietų IV 4:3 įveikė Pilaitę, o M. Kasperūnas tokiu rezultatu nugalėjo Pilaitės puolėją Leonidą Barakovą. Be jų įvarčių šiame mače nemušė niekas.

Įvarčiai

Per turą įmušti 27 įvarčiai (čia įskaičiuojant 4 VSG United ir 2 Spartako įvarčius), arba 5,4 įvarčiai per rungtynes vidutiniškai.

Rezultatyviausios rungtynės: Miami Beach – Dvarčionys ir Pilaitė – Pietų IV, įmušta po 7 įvarčius. Nerezultatyviausias – Mediko ir Stickers mačas, 2 įvarčiai.

Daugiausiai įvarčių įmušė Dvarčionys, 6. Neįmušė Partizanas Geležinis Vilkas ir Stickers.

Dvarčionys yra ir rezultatyviausia pirmenybių komanda – 80 įvarčių. Nerezultatyviausia – Miami Beach, 17 įvarčių.

Rezultatyviausias turo futbolininkas – Mindaugas Kasperūnas (Pietų IV), 4 įvarčiai. Rezultatyviausias pirmenybių futbolininkas Joris Pikturna per šį turą įmušė 2 įvarčius, o viso 22.

Anonsas

Svarbiausias 15-ojo turo mačas bus Mediko ir Dvarčionių susitikimas.

Rugsėjo 27 dieną 19.40 rungtynes pradės: Spartakas – Pietų IV, New World – VSG United ir Pilaitė – Miami Beach. Nuo 20.40 žais: Medikas – Dvarčionys ir Partizanas Geležinis Vilkas – Stickers.